A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

Brasilia

21.03.2008 10:38:12 | Houda
Plánuji, byť poněkud dlouhodobě, návštěvu hlavního města Brasilie, a chtěl bych se zeptat jak je to tam s bezpečností, jinam ani nepojedu, zajímá mě pouze toto město z hlediska architektury a urbanismu, dík za info.
Btw, chtěl bych tam vyrazit pouze se ženou, samozřejmě se zrcadlovkou, kterou pod triko neschovám.
Taky by mi zajímalo, zdali se tam domluvím anglicky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Haninha
16.06.2008 20:35 212.80.67.***
Není vše zlé jak se zdá  

nevím sice jak dlouho a kde všude pisatel Alpe byl, ale rozhodně s jeho příspěvek (který vypadá jak zkopírovaný z jiných stránek a doporučení) nesouhlasím. Brasília je dosti blízké městu v Evropě..pokud jde o jazyk dorozumíte se zde i anglicky a narozdíl od ostatních míst španělsky moc ne.Problematické je zde cestování (chůze pěšky nemyslitelná) ale s krádežemi jako v Riu a pobřežních městech se zde nesetkáte. Neexistují tam favely či slumy, je to město vládních budov, administrativních a bussiness center. Takže na normální brazilce tam nenearazíte. Co se týče focení jestli fotíte rád urbanistické věci, tak těch je v Brasilii požehnaně.

Houda
25.03.2008 09:31 212.67.81.***
RE: RE: Brasilia  

dík, s tou angličtinou jste mi moc nepotěšil, a s tou bezpečností teda také ne, myslel jsem, že město Brasilia bude na tom o mnoho lépe, přesto dík

Alpe
22.03.2008 19:12 85.160.43.***
RE: Brasilia  

V Brazílii se mluví pouze portugalsky,velmi málo narazíte na angličtinu,směnárna,letiště a hotely.Bezpečno tam opravdu není,šperky,mobil,dražší hodinky a jiné cennosti nedoporučuji nosit!U sebe je lepší mít tak cca 10-20 reálů pro případné žebráky,což jsou převážně 12-ti letí děti,ale také nebezpeční.Jinak je tam nádherně.

Houda
21.03.2008 09:38 193.86.118.***
Brasilia  

Plánuji, byť poněkud dlouhodobě, návštěvu hlavního města Brasilie, a chtěl bych se zeptat jak je to tam s bezpečností, jinam ani nepojedu, zajímá mě pouze toto město z hlediska architektury a urbanismu, dík za info.
Btw, chtěl bych tam vyrazit pouze se ženou, samozřejmě se zrcadlovkou, kterou pod triko neschovám.
Taky by mi zajímalo, zdali se tam domluvím anglicky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu