A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

Brazil air pass

06.01.2010 22:53:20 | samcadlp
samcadlp
Ahoj všichni, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s koupí Brazil air pass. Všude jsem se dočetl, že se dá koupit jen mimo Brazílii, ale kde ho můžu sehnat opravdu to ne. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
samcadlp 25.01.2010 18:21
RE: RE: Brazil air pass  

Ahoj, díky,už to mám vyřešené:-) Nakonec jsem se rozhodl přemísťovat busem, protože letadlo by mě moc svazovalo. Myslím pevné termíny odletů... A díky za nabídku, ozvu se:-)

Nomád 19.01.2010 22:13
RE: Brazil air pass  

Ahoj,podle mne by jsi mohl sehnat air pass na stránkách aerolinek a určitě by ti poradili i v cestovce. Zkus Eso travel, my jsme byli s nimi v Brazílii a od nich jsme měli i air pass. Za zeptání nic nedáš. Pokud budeš potřebovat nějaké info o Brazílii můžu napsat

samcadlp 06.01.2010 21:53
Brazil air pass  

Ahoj všichni, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s koupí Brazil air pass. Všude jsem se dočetl, že se dá koupit jen mimo Brazílii, ale kde ho můžu sehnat opravdu to ne. Díky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu