A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

Brazílie - repelenty a doporučení k cestování, kdo tam byl v nedávné době???

10.06.2016 11:49:34 | Ka_ka
Ka_ka
Ahoj cestovatelé,
chystáme se koncem června do Bazílie, Rio + Iguacu, asi na 10 dní. Chtěla bych poprosit o nějaké rady a tipy na cestu týkající se zejména očkování a ochrany před komáry. Chtěla bych se zeptat jestli jste se očkovali proti žluté zimnici, a jaké repelenty jste používali. Vím, že nejlepší jsou s látkou DEET, ale nějaké rady, praktické tipy etc??? Byla bych vděčná za jakoukoliv radu, nebo kontakt na cestovatele, co s tímto mají zkušenosti. Jsem z cesty poměrně nervózní. Kdyby se našel někdo jakože zkušený cestovatel po Brazílii přímo na chat, byla bych vděčná....na facebooku jsem jako Kateřina Tenorová.
Děkuji moc, krásný den!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.10.2017 13:27:54 195.49.191.***
Re: Rio a vodopády  

Ahoj, super info, prosím, chcela by som sa popýtať viac, ideme už o mesiac, mohla by si ma kontaktovať na môj mail? Bola by som Ti veľmi vďačná. Ďakujem.
eliska77777@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
10.06.2016 20:32:11 158.255.26.***
Rio a vodopády  

Boli sme v Rio a na vodopádoch Iguacu v 10/2015. Komáre neboli. Asi to závisí od obdobia, kedy danú lokalitu navštíviš. My sme boli aj v Argentíne v štátikoch Uruguay a Paraguay, plavili sme sa po rieka La Plata a komáre žiadne. Na uvedené lokality očkovanie proti žltej zimnici nepotrebuješ. My máme bežné cestovateľské očkovanie: žltačka a týfus.
Vodopády sme navštívili s brazílskej a aj s argentínskej strany, bez komárov.
Lokalita vodopádov Iguacu a aj mesto RIO, to sú civilizované oblasti. Ľudia veľmi milí, priateľskí. U nás sú podávané skreslené informácie.
Ak máš o nejaké informácie záujem, napíš mi Tvoj e-mail a čo by si chcela vedieť. Tu na stránkach Orbionu som prihlásená ako Jaso.

Máte sa na čo tešiť, Rio a aj vodopády a ich okolie sú krásne. Nemáš sa čoho obávať.

Jaso
:-) :-) :-)

• Ka_ka
Ka_ka 10.06.2016 12:49:33
Brazílie - repelenty a doporučení k cestování, kdo tam byl v nedávné době???  

Ahoj cestovatelé,
chystáme se koncem června do Bazílie, Rio + Iguacu, asi na 10 dní. Chtěla bych poprosit o nějaké rady a tipy na cestu týkající se zejména očkování a ochrany před komáry. Chtěla bych se zeptat jestli jste se očkovali proti žluté zimnici, a jaké repelenty jste používali. Vím, že nejlepší jsou s látkou DEET, ale nějaké rady, praktické tipy etc??? Byla bych vděčná za jakoukoliv radu, nebo kontakt na cestovatele, co s tímto mají zkušenosti. Jsem z cesty poměrně nervózní. Kdyby se našel někdo jakože zkušený cestovatel po Brazílii přímo na chat, byla bych vděčná....na facebooku jsem jako Kateřina Tenorová.
Děkuji moc, krásný den!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu