A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

Brazilie v lednu

03.12.2008 21:39:26 | sajka
sajka
Ahoj všichni, kteří budete mít zájem dát nějaké rady ohledně Brazilie. Odlétáme v lednu do Fortalezy, chtěla bych vědět jak je to s bezpečností v Brazilii,jsou tam třeba komáři, nebo jiný hmyz, který otráví dovolenou.Letíme s Travel servisem a mám celkem obavy, z tak dlouhého letu. Budu ráda za všechny informace.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jaso
24.10.2014 18:02 84.47.54.***
Re: Brazilie v lednu  

Čo nové v Brazílii ? Obnovíme diskuziu ?
Bol tam niekto v poslednom čase ? :-)

Klara Z. 24.08.2012 12:21
Re: Brazílie  

jinak cestovní kancelář vivatravel.cz pokud by někdo měl zájem o info.

Klara Z. 24.08.2012 12:19
Brazílie  

ahojte, s rodinou jsme byli v Brazílii v lednu a vše bylo naprosto parádní. Měli jsme skvělou cestovní kancelář, kterou můžu doporučit a ta nám zařídila vše potřebné včetně výletů. Se vším nám poradili. První jsme od nich chtěli jen letenky, které nám nabídli za velmi atraktivní cenu, ale zájezd byl výhodnější. Jinak já osobně jsem v Brazílii necítila nějaké nebezpečí, je to jiný svět, ale nádhera, určitě jeďte! A repelent pribalit. :-)

dendisa
07.12.2009 17:50 78.102.246.***
RE: RE: RE: leden brazílie  

naprosto souhlasím, že let do Fortalezy s Travel servisem je strašný. Obyč air - bus, chlapi se neměli kam poskládat nohy. V březnu letíme radši na vlastní pěst, koupíme si NORMÁLNÍ letenku a ubytování zajistíme přes net. Nevidím v tom problém.

exim jefajn
26.01.2009 15:08 213.180.37.***
RE: RE: leden brazílie  

S Travelem je to hrůza letět do Brazílie a ještě horší zpět!!!Na Kanárech Vás vyhodí z letadla s tím,že přestoupíte do jiného a místa která máte na letence platí.Není tomu tak-Madaři se roztáhnou a Vy pak sedíte a jste rádi ,že se neletí přes Budapešt.

WeyunQa 09.01.2009 21:00
RE: leden brazílie  

ahoj..27.1.2009 letíme bohužel s Travel s.,tak se asi máme na co těšit :-? ,prosím o info, jaká je dětská animace?
Zajímá nás hlavně miniklub a večerní programy.Ercefurylu máme dost a repelent přikoupíme :-D .Dík W.

rendakov
08.01.2009 09:51 90.183.36.***
leden brazílie  

Zdravím, kupte si repelent s DD50.Přes den se mohou objevit komáři, kteří přenášejí žlutou zimnici. Večer je to klasika, my používali repelent každý večer.Co se týče bezpečnosti, záleží kam jedete.My byli ve Fortaleze a bylo to bez problémů. Travel service u Eximu? tak pojedete s Maďary jako my, včera jsme se vrátili. A cesta docela hnusná.Ješte si kupte prášky na průjem, nikoho to nemine (Ercefuryl nebo něco podobného)

bonka 28.12.2008 18:27
RE: RE: Fortaleza  

V únoru to budou 4roky, co jsme byli v Brazilii v hotelu Oasis Atlantico Praia das Fontes. Moc se nám tam líbilo. Asi tak 10 lidí si koupilo fakultativně výlety do Ria, samozřejmě letecké. Tuším, že to bylo na 3dny. Byli jsme s Čedokem.

Robs
24.12.2008 23:13 85.160.83.***
RE: Fortaleza  

Ahoj,mam dotaz,zda se delaji fak.vylety do Ria,vim ze je to daleko,ale i presto se ptam..Diky..

Dzarda 07.12.2008 19:54
Fortaleza  

Ahoj Sajko, o Fortaleze neco malo vim. Stravil jsem tam cca 12 dni. Ale je fakt ze vic nez ve meste jsem byl na cestach, ale ve meste asi 3 dny taky :) juni kdyztak na muj web na horoviny.cz do sekce cestopisy. Najdes tam fotky i povidani. Kdyztak pisni na emajl, pokud budu vedet, tak odpovim.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu