A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

Foz de Iguassu z Ria

17.09.2010 18:11:57 | Molina
Molina
Plánuji cestu do Brazíle v březnu 2011.Mám představu navštívit Rio de Janeiro, pobyt absolvovat v Buziosu a mám dotaz zde je možné koupit v Buziosu zájezd na vodopády Iguassu a kolik to zhruba stojí.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
delfin_brb_not_log
07.02.2011 00:45 147.32.206.***
RE: RE: RE: Foz de Iguassu z Ria  

Letenka vyjde na 7 litru (v Brazilii jsou taxy ze zakona v cene letenky, takze to nikdo neresi). Vstupne vyjde v Argentine na 100 pesos (tusim 4 pesa= 1 real? .. v kazdem pripade tam maji za cenou vzdy znacku pro dolar, coz me ze zacatku dost desilo - treba pidibagetka za 32$ :) ),v Brazilii o neco levnejsi. Problem je, ze se v Brazilii dost rychle zdrazuje, zvlast pro turisty. Pokud si to clovek zaridi sam, bude to mit levnejsi, ale narocnejsi. V hotelu bufet vecere vyjde na 35 realu (na podzim jeste bylo za 30 a loni 25), coz je ted asi 400Kc ... nebo si muze dat par housek se syrem. V te cene cestovek muze byt jeste neco dalsiho, treba samba show. Me tech 1.100-1.700$ za cloveka za 3 dny prijde velmi realne. Mistni pruvodci casto delaji fintu, ze nejake vstupne, ktere je soucasti programu prohlasi, ze je fakultativni a chteji dalsi penize. V kazdem pripade vylet doporucuji. At uz na vlastni triko ci organizovane. Na vlastni triko jen doporucim si sehnat informace o casovem posunu, aby clovek mohl rano vyrazit driv a na nenarazil v Argentine na hordy turistu na hranicich :). A misto bufetu v hotelu si dat neco na ulici (neni se ceho bat) nebo zajit na steak do normalni restaurace, tak dobry jsem jeste nikde nejedl :).

peyrac 25.01.2011 22:16
RE: RE: Foz de Iguassu z Ria  

Uváděná cena jen za přelet z Ria do Foz de Iguasu a zpět mi připadá vysoká. Třeba Americatours nabízí 10 denní (8 noclehů) cestu do Ria + Foz de Iguasu za 52 tis. Kč, včetně všech letů a tax, ubytování, částečně stravy výletů a průvodce. Kdysi jsme tam s nimi byli, let byl z Prahy přes Milano do Ria a zpět stejnou trasou. Až budu mít chvíli, dám sem nějaké fotky.

delfin_brb 29.09.2010 17:30
RE: Foz de Iguassu z Ria  

Na webu jsem nasel ceny (odlet z Ria), vetsinou osciluji kolem 1.100$ na jednoho (ve 2), ciste single jsem ceny videl tak 1.700-1.800$ (pro 3* hotel, vyssi prirozene citelne drazsi). Hadam, ze na miste bude plno kancelari, ktere tento vylet prodavaji. Budu tam nekdy na prelomu ledna/unora a muzu se podivat, ale uz to asi bude pozde :). Jo, a Cedok ma uvedeno v katalogu u tehle vodopadu uvedeno "Výlety je možné zakoupit pouze na místě a jsou pořádány v anglickém jazyce." bez udani ceny.

Molina 17.09.2010 18:11
Foz de Iguassu z Ria  

Plánuji cestu do Brazíle v březnu 2011.Mám představu navštívit Rio de Janeiro, pobyt absolvovat v Buziosu a mám dotaz zde je možné koupit v Buziosu zájezd na vodopády Iguassu a kolik to zhruba stojí.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu