A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

HOTEL ECO PARADISE-CUMBUCO

25.05.2008 22:41:20 | Delfínek
Delfínek
AHOJKY PLÁNUJI ZIMNÍ DOVČU A CHCI SE INFORMIOVAT NA HOTEL ECO PARADISE-CUMBUCO.JAKÝ HOTEL JE.V KATALOGU OD EXIMU PÍŠOU ALL INC.ALE OBĚD A VEČEŘE SERVÍROVANÁ.NA ALL INC.JE TO DOST DIVNÝ ABY VÁM JÍDLO SERVÍROVALI.JAKÝ JSOU POKOJE CHCEME LETĚT VE TŘECH TAK ,ABY JSME TAM NEBYLY JAK SARDINKY.NEBO UVAŽUJEME O HOTELU OASIS ATLANTICO PRAIA DAS FONTES.POKUD MÁTE S TÍMTO HOTELEM ZKUŠENOST NAPIŠTE MI MOC DÍKY. 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Papínek
18.10.2008 13:48 200.253.208.***
RE: RE: RE: eco hotel  

Ahoj,pro všechny,jež můžou tyto rady využít-tak jsme již na místě-hotel eco paradise celkem ok,snídaně jako všude,tzn.evropské a na jídlo dle doporučení chodíme-dobré steaky,dobré ryby...je tu i bar s českým majitelem-hi life,trochu stranou ,ale pohoda,klídek.Na hotelu permanentně polic.auto,takže asi mají své zkušenosti,my zatím žádný problém(abych to nezakřikl,jsme tu ještě týden).Pro Delfínka-jeli to ještě aktuální,pokoj je rozdělen do dvou částí,přední s rozkl.pohovkou-bez klimy a zadní ložnice s klimou-je opravdu třeba,stejně jako sítě proti hmyzu-jsou na místě(zásuvkové biolity absolutně nepomáhají a komárů spousta).Ještě doporučení ohledně ceny za ubytování,oběhli jsme si několik možností a je dobré říci jim svou cenu ,za jakou jste ochotni se ubytovat-čím déle,tím nižší.My jsme z původních 220R za noc dohodli na 150R(a možná jsme mohli více tlačit na pilu).Za poznatky Pidelu ještě jednou dík,a snad i ty naše někomu pomohou.Pavel

pidel
01.10.2008 00:38 89.102.19.***
RE: RE: eco hotel  

osobně se mě tam nic nestalo,ale občas se prý děje, že partička týpků s kvérama vtrhne na pokoj, dotyčné obere a zmizí...a toto dokonce i v hotelech.Patrně to není každodenní záležitost,ale po dobu naší návtěvy k tomuto došlo a opevněné budovy tomu i nasvědčují.Dále se nedoporučuje si třeba o weekendu vyjíždět do pískových dun, kde si partičky z blízké Fortalesy údajně také užívají.Je tam krásně a pohoda,nicméně nejbezpěčnější flek na světě to asi nebude, teda stejně jako celá Brazilie....

Papínek
19.09.2008 14:58 89.233.144.***
RE: eco hotel  

Ahoj,do zmíněné oblasti jedu na 3týdny na kite,zajímalo by mě,jak jsi to myslel s tou bezpečnější dovolenou-máš nějakou negativní zkušenost s tímto místem??za odpověď předem děkuji
Pavel

me
15.07.2008 23:47 89.103.7.***
eco hotel  

nebyl jsem tam s cestovkou a na hotelu pouze snídal, ale můžu doporučit....až na zbytečně moc zředěný džus teda..... Pokoje jsou v pohodě, hotel krásný. Na plnou penzi bych se vykašlal, je kolem spousta dobrých hospod kde dělají skvělé ryby atd na naše poměry velmi levně. nicméně pokud tam nepojedeš kitovat, tak bych asi zvolil bezpečnější dovču......

Delfínek 25.05.2008 21:41
HOTEL ECO PARADISE-CUMBUCO  

AHOJKY PLÁNUJI ZIMNÍ DOVČU A CHCI SE INFORMIOVAT NA HOTEL ECO PARADISE-CUMBUCO.JAKÝ HOTEL JE.V KATALOGU OD EXIMU PÍŠOU ALL INC.ALE OBĚD A VEČEŘE SERVÍROVANÁ.NA ALL INC.JE TO DOST DIVNÝ ABY VÁM JÍDLO SERVÍROVALI.JAKÝ JSOU POKOJE CHCEME LETĚT VE TŘECH TAK ,ABY JSME TAM NEBYLY JAK SARDINKY.NEBO UVAŽUJEME O HOTELU OASIS ATLANTICO PRAIA DAS FONTES.POKUD MÁTE S TÍMTO HOTELEM ZKUŠENOST NAPIŠTE MI MOC DÍKY. 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu