A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

let s exim tours

05.01.2009 17:41:12 | edcijb
Ahoj, chtěl sem se zeptat, jak probíhá let s exim tours se společností travel service, zda se to dá přežít a kde a jak dlouhé jsou mezipřistání?díky.. :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pedroso
06.10.2010 23:03:44 147.32.195.***
RE: RE: RE: RE: let s exim tours  

Ja mam CSA radsi nez TS, ale mozna je to tak lepsi. Ty letadla uz hodne pamatovala a kazdou chvili mela nejakou poruchu. Pred rokem a pul jsem to mel 50 na 50 ze se pri pristani rozsekame a nebylo to moc prijemne. Pomalu kazdy mesic byla v novinach zprava, ze byl nejaky problem s "dalkovym" letadlem. Doporucuji bud na vlastni triko nebo vyuzit cestovku, ktera pouziva bezne linky namisto charteru. TJe to sice "o par tisic" drazsi, ale pohodlnejsi. Kvalita sluzeb bezne linky na takovou vzdalenost je o uroven jinde nez charter.

Jaso 03.10.2010 16:46:26
RE: RE: RE: let s exim tours  

Od tejto sezóny už ČSA diaľkové lety nelieta - predala lietadla.
Leteli sme s jej posledným letom cez oceán, bolo to v máji tohto roku. Po pristátí v Praha bola rozlúčka so šampusom a všetkým okolo toho.

Je to škoda, lebo aj ja by som chcela letieť do Brazílie, ale v Travel servisom - tak to nie.

8-)

Nomád 08.08.2010 22:29:43
RE: RE: Rio  

Ahoj, v Brazílii jsem byla s Eso travel na poznávacím zájezdě. Nevím jak ostatní, ale souhlasím s Jardou. Určitě stojí za to navštívit Rio, vodpády v Iguazu jsou nejkrásnější na světě. Amazonku, ta nemá chybu a byli jsme také v Salvadoru da Bahia, což je krásné multikulturní město plné caporeiry, hudby.Jinak jsme se dopravovali z Paříže přímým letem z Air France. Sice jsme jeli z cestovkou ale náš průvodce Karel nás pouze koordinoval, kam máme jít, jinak nás všichni brali jako individuální turisty.

peyrac 15.10.2009 13:46:12
RE: Rio  

... nebo třeba z Milána ..., z Ria je to pak skok (letadlem) na Iguazu s nejmohutnějšími vodopády na světě. A když se člověk trefí na čas po týdenních intenzivních deštích ve státě Paraná, tak má nehynoucí zážitky ještě umocněny ...

delfin_brb 05.08.2009 09:27:11
RE: RE: let s exim tours  

To je zajimavy, pro me jsou zas sedadla u nouzaku ta nejlepsi v turisticke tride :). Mam bez 2 cm 2 metry a tam si aspon muzu natahnout trosku nohy. Bohuzel je uplne normalni, ze lidi s 160cm se snazi sklopit sedadlo co nejvic, takze pak trpi i moje kolena. Operadlo mi konci na urovni ramen ... Jinak me prekvapuje, ze pro exim lita travel servis. Cekal bych CSA.

• Anonym (1)
Jardousek
17.03.2009 22:45:42 189.4.206.***
Rio  

Jedte do Ria, ve Fortaleze je nuda. Do Ria je primej let z Parize.
cago
Jarda Ousek

patprom
14.03.2009 17:57:08 194.228.208.***
RE: let s exim tours  

Velmi vam doporucuji dobre si rozmyslet let do Brazilie, pokud vase cestovka leta s Travel Service. Jejich letadla absolutne nesplnuji standard na tak dlouhe lety. Mam za sebou cerstve let do Fortalezy pred Budapest a Kanary. Jednim slovem hruza!!! temer 15 hodin utrpeni s nedostatkem mista. Zpatecni let jeste horsi. V letadle rada cislo 14 (nikdy ji nechtejte) pred nouzovym vychodem, coz znamena, ze si nemuzete sklopit operadlo. na dotaz, poc tam mista vubec obsazuji posadka jen krcila rameny (co taky meli delat, jejich vina to nebyla). O cestovce Exim Tours by to byla dalsi kapitola. Jsem znechucen a ani nemam naladu popisovat...treba priste.

rendakov
08.01.2009 09:36:34 90.183.36.***
Let s exim tours  

Ahoj, letěli jsme s eximem(Travel service)ted v prosinci a byla to celkem hruza. Exim to měl společně s Kartagem tour(maďaři), takže jsme měli mezipřistání v Budapešti, na Kanárech a vzhledem k tomu, že Maďarum nedali místenky a po navrácení do letadla na Kanárech jsme se hadali o místa, tak jsme ještě kvůli silnému větru stavěli i na Kapverdách. Takže Budapešt cca 50 min, Kanáry 2 hod a Kapverdy 40 min. Letadlo mi přišlo, že může letět tak maximálně někde do Egypta a ne přes Atlantik (6 sedadel,3 záchody). O tom Budapešti jsme se dozvěděli týden před odletem. Cesta zpět byla v klidu, az na letisti v Brazílii (fortaleza).

Dzarda 07.01.2009 17:28:45
RE: let s exim tours  

my jsme měli pouze jedno mezipřistání a to na Kanárských ostrovech...Budapešť se mi zdá docela hodně mimo mísu...jedině bych to chápal, že chtěli naplnit letadlo

• Anonym (1)
Pyramidas
06.01.2009 17:18:36 81.201.51.***
let Brazílie  

Zdravím, let je většinou s dvěma mezipřistáními a to v Budapešti a na Kanárských ostrovech.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu