A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Brazílie - Diskuze

Původní dotaz

Letenky Rio de Janiero

24.03.2011 18:59:27 | RendaP
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nevíte, kdy nejlepší je koupit letenky do Ria, plánuji cestu na září-listopad, ještě přesně nevím. Bývají nějaké akce? A které letecké společnosti vycházejí nejlevněji? Je tedy lepší čekat na poslední chvíli nebo čím dříve tím lépe? Díky za každou radu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Klara Z. 24.08.2012 12:22:55
letenky  

zdravím, lítám často do JA na pracovní cesty a letenky vždy jedině přes Vivatravel.cz, rychlé jednání a výhodné nabídky.

Dino 21.04.2011 23:49:31
RE: RE: RE: RE: Letenky Rio de Janiero  

Letel jsem s Iberii za 9tacu pred 2roky na lince Mnichov-Madrid-Rio a zpet,zkus nemeckou mutaci Iberie s koncovkou .de tam byvaji slevy skoro porad.aktualne Rio za 630e. ;-)

Pedroso_
28.03.2011 06:26:19 147.32.206.***
RE: RE: RE: Letenky Rio de Janiero  

To je tezke rict. Pri tech cenach, co tam maji, jsem uz litr sem, litr tam za letenku moc neresil. Pokud se pamatuji, tak nejlevneji vychazel TAP. Pani, ktera tam pomerne casto leta rikala, ze s TAPem 8-12 hodin zpozdeni neni nic nezvykleho. Lita tam treba jeste Air France, ale ten byl tusim za 25. Za 22 snad jen vymyslet dostat se nejak s nizkonakladovkama do portugalska a pak TAPem. Zajimavy slevy lastminut (v podstate 24 hodin pred odletem) jsem ted videl u TAM, ale ti litaji v obracenem gardu.

RendaP
27.03.2011 18:08:35 90.176.216.***
RE: RE: Letenky Rio de Janiero  

Ok, díky. A ještě bych se chtěla zeptat, jaká letecká společnost vychází nejlevněji (odlety ČR i z Neměcka či Vídně), nevíte? Na Pelikánovi, Letušce a podobných vyhledávačích se akce leteckých společností většinou nezobrazují, tak jsem se dívala na Iberii a TAP Portugal, ale ceny stejně nejdou pod 24tis. Představovala bych si letenku tak do 22tis. Ještě jsem našla letenky na ltur.de, ale tam je to opravdu na poslední chvíli a to není nic pro mě. :)

Pedroso_
27.03.2011 07:39:12 147.32.206.***
RE: Letenky Rio de Janiero  

Ty letadla jsou dost narvana. Vetsinou je jen par volnych mist, s nejakou akci na posledni chvili bych moc nepocital.

RendaP
24.03.2011 19:59:27 90.176.216.***
Letenky Rio de Janiero  

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nevíte, kdy nejlepší je koupit letenky do Ria, plánuji cestu na září-listopad, ještě přesně nevím. Bývají nějaké akce? A které letecké společnosti vycházejí nejlevněji? Je tedy lepší čekat na poslední chvíli nebo čím dříve tím lépe? Díky za každou radu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu